Doprava a platební možnosti

DOPRAVA

Po České republice doručujeme objednané zboží službou PPL nebo Českou poštou. Doprava na Slovensko je řešena indovidálně po domluvě se zákazníkem. Zboží, které je skladem, Vám bude doručeno v co nejkratší době a to maximálně do 10 pracovních dnů na dodací adresu uvedenou v objednávce. Ke každé dodávce zboží Vám bude přiložen daňový doklad, který slouží současně jako dodací a záruční list. Osobní odběr zboží zdarma je možný po předchozí domluvě v našem showroomu Touch The Nature na adrese Husitská 26, Olomouc 77900. 

 

CENY DOPRAVY A PLATBY - ČESKÁ REPUBLIKA

PPL (dobírka) - doprava: 150 Kč
PPL (platba převodem) - doprava: 150 Kč+ platba převodem: zdarma

ČESKÁ POŠTA (dobírka) - doprava: 150 Kč
ČESKÁ POŠTA (platba převodem) - doprava: 150 Kč + platba převodem: zdarma

 

DOPRAVA ZDARMA

Při nákupu nad 2 000 Kč je doprava včetně dobírky po České republice zdarma. 

DORUČENÍ BALÍKU

Zboží expedujeme v co nejkratším čase od obdržení objednávky. Celková doba dodání může být až 14 dní. O stavu objednávky budete průběžně informováni prostřednictvím informačních e-mailů.

PŘEVZETÍ A REKLAMACE BALÍKU

Při převzetí zkontrolujte neporušenost obalu. Převzetím zásilky stvrzujete, že jste zásilku převzali bez zjevných závad. Pokud je obal poškozený, sdělte to přímo dopravci.

PLATBA

Za zboží můžete zaplatit bankovním převodem, dobírkou nebo při osobním odběru hotově.

BANKOVNÍ PŘEVOD

Všechny potřebné údaje k platbě naleznete v objednávce. Zboží odesíláme po připsání částky na náš účet. Do této doby je zboží pro Vás rezervováno. Platbu proveďte, prosím, v co nejkratší možné době, urychlíte tím dodání zásilky. Připsání částky může vzhledem k bankovním převodům trvat 1-3 pracovní dny. Doporučujeme při platbě přes účet s touto časovou ztrátou počítat.

Upozornění: Po vytvoření objednávky je 7 denní lhůta na zaplacení objednávky. Po uplynutí této doby je objednávka automaticky stornována.

BANKOVNÍ SPOJENÍ

Banka: Česká Spořitelna

 

Číslo účtu:1773740013  Kód banky: 0800

DOBÍRKOU

Zboží zaplatíte dopravci při převzetí objednávky. V případě poslání balíku na Slovensko zadáváme částku hodnoty zboží v CZK (dle objednávky na našem eshopu), zákazník zaplatí při převzetí částku v eurech dle aktuálního kurzu dopravce.

HOTOVĚ

Platba v hotovosti při osobním vyzvednutí zboží v našem showroomu na adrese Husitská 26, Olomouc, 77900

VÝMĚNA ZBOŽÍ

V případě potřeby (např. nevhodná velikost) Vám nepoužité a nepoškozené zboží po předchozí domluvě rádi vyměníme. Zboží nám zašlete jako doporučený balík na naši adresu včetně kopie daňového dokladu a také s informací, jestli zboží vracíte či jej požadujete vyměnit za jinou velikost. Neposílejte zboží zpět na dobírku! Bude-li zboží bez zjevných známek opotřebení nebo poškození, obratem Vám zašleme nově požadovanou velikost. Náklady na poštovné, spojené s výměnou zboží hradí zákazník.